AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet Geldi, ilçemizi ziyaret etti.

AK Parti Kastamonu Yerel Yönetimler Başkanı Yaşar Özdemir ile ilçemize gelen Mehmet Geldi, Belediye Başkanımız Altan Erdoğan tarafından belediyemiz önünde karşılandı.

Daha sonra başkanımızın makamına geçen Mehmet Geldi’ye burada Belediye Başkanımız Altan Erdoğan tarafından ilçemiz ile ilgili bir brifing verildi.

Sayın Mehmet Geldi, ziyareti dolayısıyla yaptığı açıklamada, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı’nın faaliyetleri kapsamında Karadeniz bölge sorumlusu olarak ziyaretlerde bulunduğunu belirtti.

AK Parti’nin, milleti hizmetle buluşturmaya devam edeceğini anlatan Geldi, “Yerel Yönetimler Başkanlığımızca şu an 7 bölgede ziyaretlerde bulunuyoruz. Ben, Karadeniz bölge sorumlusu olarak 135 büyükşehir, il ve ilçe belediyemize ziyaretlerde bulunacağım. Nüfusu 50 binin üzerindeki büyük ilçelerde anket değerlendirmesi yapıyoruz, kurumsal performanslara bakıyoruz. Belediye hizmetlerini, başkanlarımızın makamlarını yerinde görüyoruz. Yeni hizmetler üretme, çalışmaları daha verimli hale getirme amacıyla bilgi ve tecrübe paylaşımlarında bulunuyoruz. Abana’da merhum Belediye Başkanımız Rıdvan Oyar’ın cenazesi için gelmiştim. Bugün farklı bir ziyaret için Abana’dayız. Abana’da AK Parti’nin hizmetlerini milletimizle buluşturmaya Altan başkanımızla  devam edeceğiz.” diye konuştu.

Ziyarette, Belediye Meclis Üyelerimiz Ahmet Ersöz, Ahmet Yıldırım, Hayriye Gül, Şükrü Çaylak, Kazım Başar da hazır bulundu.

Henüz hiçbir yorum yok.

Bir Cevap Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.