­čĆćBilek g├╝re┼činde ├Â─črencilerimizden b├╝y├╝k ba┼čar─▒

"7 ├Â─črencimiz T├╝rkiye Okul Sporlar─▒ Turnuvas─▒nda Kastamonuyu temsil etme hakk─▒ kazand─▒."

"7 ö─črencimiz Türkiye Okul Sporlar─▒ Turnuvas─▒nda Kastamonuyu temsil etme hakk─▒ kazand─▒."

Kastamonu'da düzenlenen "Okullararas─▒ Bilek Güre┼či Turnuvas─▒"nda Abana Atatürk Ortaokulu'muzun k─▒z ve erkek y─▒ld─▒z tak─▒m─▒ muhte┼čem bir ba┼čar─▒ elde ederek bizleri gururland─▒rd─▒.

Ö─črencilerimiz Sude Naz KIRCAO─×LU, Yüsra ERTÜRK, Ecemnur ─░NCE, Tu─čba GÖZLÜKLÜ, Kader GÜRSOY, Hatice Ravzanur BIYIKLI'dan olu┼čan k─▒z tak─▒m─▒ ile Ç─▒nar ┼×ENSOY, Bora KORKUT, Servet ERTA┼×, Ak─▒n DURGUT, Baran Can KALAFAT, Mustafa Hamza BA┼×, Evren KARA ve Hüsnü Burak YILMAZ'dan olu┼čan erkek tak─▒m─▒m─▒z 8 Birincilik (­čąç), 7 ─░kincilik (­čął) ve 4 Üçüncülük (­čąë) madalyas─▒ ald─▒.

Ö─črencilerimizden 7'si Türkiye Okul Sporlar─▒ Turnuvas─▒'nda Kastamonu'yu temsil etme hakk─▒n─▒ kazanarak bizlere ikinci bir gururu ya┼čatt─▒.

Atatürk ─░lk ve Ortaokulu yönetimi, "Katk─▒lar─▒ndan dolay─▒ Kaymakam─▒m─▒z Tar─▒k Bu─čra SEYHAN'a, Belediye Ba┼čkan─▒m─▒z Say─▒n Yunus AKGÜL'e, ─░lçe Milli E─čitim Müdürümüz Say─▒n ─░brahim Hakk─▒ YE─×─░N'e, Okul Müdürümüz Say─▒n Erkan KATKICI'ya ve Ö─čretmenimiz Güllü ┼×ENGÖR'e te┼čekkürlerimizi sunar─▒z. Ö─črencilerimizin ba┼čar─▒lar─▒n─▒n devam─▒n─▒ dileriz." ifadelerini kulland─▒.

Bizler de belediye olarak büyük ba┼čar─▒ elde eden ö─črencilerimizi ve onlar─▒ yeti┼čtiren ö─čretmenlerimizi tebrik ediyoruz.

Belediye olarak üzerimize dü┼čen her konuda ö─črencilerimizin yan─▒nday─▒z ve onlar için elimizden gelenin en iyisini yapmaya haz─▒r─▒z.

22.02.2020
G├╝ncel Haberler