Başkanımız restoran işletmecileriyle bir araya geldi

Belediye Başkanımız Yunus Akgül, yaklaşan yaz sezonu öncesinde ilçemizdeki restoran işletmecilerine yönelik toplantı düzenledi.

Esnaflarımızla bir araya gelerek belediyemizden istek ve beklentilerini dinleyen Başkanımız, sorunların çözümü noktasında ise gereken çalışmaların yapılacağını söyledi.

Her hafta sonu Abana'da etkinliklerin olacağını aktaran başkanımız, "Abana'da yaz sezonu süresince her hafta sonu etkinlikler olacak. Şu an üzerinde çalışıyoruz. Hafta içine de programlar yapacağız. Sizlerden isteğim el birliğiyle Abana'mızı güzelleştirelim. Fiyat politikamız olsun, hizmet standartlarımız yüksek olsun. Bir gelen vatandaşımız bir daha gelsin. Siz güçlenin, belediyemiz de güçlensin. Şunu da paylaşmak istiyorum, Abana'da sezonu yalnızca bir iki ay ile sınırlandırmayacağız. Diğer mevsimlerde de turizm payımızı artırmak için görüşmelerimiz devam ediyor. İnşallah, önümüzdeki süreçte daha da hareketli olacağız." ifadelerini kullandı.

Başkanımız, kapılarının her zaman esnaflarımıza açık olduğunu belirterek, yeni sezonda hayırlı ve bereketli kazançlar diledi.

 

20.08.2019
Etkinlikler