Belediyemizden öğrenciler arası Resim Şiir Kompozisyon Yarışması

Abana’nın kültür ve turizm açısından tanıtılması, öğrencilerimizin ilçemizi benimsemesi amacıyla Abana temalı resim, şiir ve kompozisyon yarışması düzenliyoruz.

Şiir yarışması ortaokul, resim ilkokul, kompozisyon ise lise öğrencileri arasında gerçekleştirecek. Yazılı çalışmalar 2 A4 sayfasını geçmeyecek olup resim 35x50 ebatında, boya seçimi de serbest olacak.

15 Ekim’de başlayacak olan yarışma 15 Aralık’ta sona erecek. Sonuçlar ise 4 Ocak 2021’de açıklanacak, dereceye giren öğrencilerimizin ödülleri ise 11 Ocak’ta törenle takdim edilecek.

Dereceye giren öğrencilerimizden birincilere gram altın ve bluetooth kulaklık, ikincilere eşofman takımı ve bluetooth kulaklık, üçüncülere de spor ayakkabı ve bluetooth kulaklık hediye edilecek.

Eserlerin belirtilen süre içerisinde belediyemizin Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün kultursosyal@abana.bel.tr adresine ulaştırılması gerekmekte olup ödül törenin yer ve saati pandemi kurallarına göre belediyemizin ve Milli Eğitim Müdürlüğü’nün internet sitelerinden paylaşılacaktır.

Tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

02.12.2020
Güncel Haberler